Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
SINK SOLUTION kupaonska slavina za umivaonik AZUR, 18,5 cm, bijelaID EK000496713
SINK SOLUTION kupaonska slavina za umivaonik AZUR, 18,5 cm, bijelaID: EK000496713
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 184,90 €
AZUR kupaonska slavina je dizajnerski i funkcionalno savršena kupaonska slavina. Izrađena je od visokokvalitetnog kroma I modernog je dizajna te savršeno pristaje u svaku kupaonicu. Osim modernog d...
Saznaj više
Dostavljamo već od 12.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
AZUR kupaonska slavina je dizajnerski i funkcionalno savršena kupaonska slavina. Izrađena je od visokokvalitetnog kroma I modernog je dizajna te savršeno pristaje u svaku kupaonicu. Osim modernog dizajna, lagano ju je postaviti ali i čistiti. Očistite kupaonsku slavinu mekom krpom i nježnim sredstvom za čišćenje, a zatim je obrišite.
Vodeni kamenac možete odstraniti 9 %-tnom otopinom octa, ali se ne preporučuje upotreba abrazivnih sredstava, izbjeljivača, grubih krpa i čelične vune.
| Tip proizvoda | Slavine |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Glavni materijal | Krom |
| Brand | Sink Solution |
| Visina | 18.5 cm |
| Tlak | Visokotlačna |
| Vrsta cijevi | Čvrsta |
| Visina slavine | 19 cm |
| Tip slavine | Jednoručna |
| Regulacija protoka vode | Ne |
| Promjenjivi mlaz | Ne |
| Doseg izlijeva | 135 mm |